Charakteristika mateřské školy:

Mateřská školka má kapacitu 56 dětí rozdělených do dvou tříd – Motýlci a Berušky. Naše čtyři paní učitelky a dvě asistentky dohlížejí na to, aby byl program pro děti pestrý, vyvážený, úměrně přizpůsobený jejich věku a přispíval k všestrannému rozvoji dětí.  Výhodou propojení MŠ a ZŠ je to, že děti velmi dobře znají i prostředí ZŠ, zejména pak předškoláci, kteří do ZŠ pravidelně docházejí během svých příprav na vstup do školy. Jejich přechod do základní školy je tak méně stresující.

Kromě základní školy spolupracuje MŠ také s PPP Rokycany a SPC Plzeň.

Náš tým

Mgr. Alena Hybnerová

ředitelka školy

Do základní školy v Kařezu jsem nastoupila v roce 2016. Vyučuji matematiku, hudební výchovu,