Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Aktuality

Uzavření mateřské školy během školních prázdnin

Vážení rodiče,

na základě Vašeho hlasování o provozu mateřské školy během školních prázdnin Vás informuji, že mateřská škola bude z provozně ekonomických důvodů uzavřena v těchto termínech:

  1. – 30. 10. 2020
  2. 12. 2020 – 3. 1. 2021
  3. 1. 2021
  4. – 21. 2. 2021
  5. 4. 2021

Provoz mateřské školky v době letních prázdnin je plánován v termínu 1. – 16. 7. 2021.

Alena Hybnerová

ředitelka školy v z.

Potvrzení pro alergiky

Vážení rodiče,

dle informací od paní doktorky Jílkové, kterou většina z Vás navštěvuje, nebude ani ona, ani jiní pediatři vydávat potvrzení o celoročním projevu alergie. To, že o ně máme žádat vyplývalo z manuálu MŠMT. Vzhledem k této skutečnosti prosíme rodiče alergických dětí o Čestné prohlášení, že dítě je alergik nebo trpí sennou rýmou apod.

Prosíme, do školy i školky voďte jen zdravé děti. Pedagogičtí pracovníci mají plné právo odmítnou přijmout děti s projevy infekčního onemocnění. V případě pochybností, zda se jedná o alergii nebo o projev infekce, paní doktorka dítě prohlédne a případně vydá potvrzení, že dítě je/není infekční.

Přebírání dětí září, říjen

Z důvodu školení slečny Zítkové bude některé dny během měsíců září a říjen při ranním přebírání dětí přítomna paní vychovatelka Jana Málková ze ZŠ.

Informativní schůzka před zahájením nového školního roku

Vážení rodiče,
ve čtvrtek 27. srpna 2020 od 17:00 hod. se bude konat v naší školce (budova OÚ – vstup od zelené branky) informativní schůzka před zahájením nového školního roku. Probereme vše potřebné, co se řeší při běžném zápisu do MŠ – seznámíme Vás s chodem mateřské školy, budete si moci prohlédnout nové prostory a zodpovíme Vaše případné dotazy.

Bc. Michaela Lišková

Skip to content