Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Aktuality

Zápis do MŠ

Zápis do mateřské školy proběhne dne 13. 5. 2021. Bližší informace k formě zápisu zveřejníme na začátku května dle aktuální epidemické situace.

Alena Hybnerová, ředitelka školy v z.

V Kařezu dne 24. 2. 2021

Provoz školky od 16. 11.

Vážení rodiče,

provoz školky bude od 16. 11. opět v čase 6:00 – 16:00.

Školka bude obědvat od 11:30 do 12:00. Nesmí se potkávat jednotlivé skupiny dětí a žáků. Proto bych Vás chtěla poprosit, abyste si děti, které nespí, vyzvedávali před školní jídelnou okolo 11:55, protože od 12:00 obědvá druhá skupina školáků.

 

Děkuji za pochopení a vstřícnost.

 

Alena Hybnerová

Omezení provozní doby MŠ

Vážení rodiče, vzhledem k současné situaci ohledně Covid – 19 bude provozní doba školky i nadále 6:30 – 15:30. Změna k běžné otvírací době by měla nastat, až se vrátí do školy žáci prvního ročníku.

Děkuji za pochopení

Alena Hybnerová, ředitelka školy v z.

Vyzvedávání dětí

Vážení rodiče,

prosíme Vás, od úterý 13. 10. si děti, které jdou domů po obědě, vyzvedávejte ve 12:00 hod. u sokolovny.

Děkujeme 🙂

Uzavření mateřské školy během školních prázdnin

Vážení rodiče,

na základě Vašeho hlasování o provozu mateřské školy během školních prázdnin Vás informuji, že mateřská škola bude z provozně ekonomických důvodů uzavřena v těchto termínech:

29. – 30. 10. 2020

23. 12. – 3. 1. 2021

29. 1. 2021

15. – 19. 2. 2021

1. 4. 2021

Provoz mateřské školky v době letních prázdnin je plánován v termínu 1. – 16. 7. 2021.

Alena Hybnerová

ředitelka školy v z.

Potvrzení pro alergiky

Vážení rodiče,

dle informací od paní doktorky Jílkové, kterou většina z Vás navštěvuje, nebude ani ona, ani jiní pediatři vydávat potvrzení o celoročním projevu alergie. To, že o ně máme žádat vyplývalo z manuálu MŠMT. Vzhledem k této skutečnosti prosíme rodiče alergických dětí o Čestné prohlášení, že dítě je alergik nebo trpí sennou rýmou apod.

Prosíme, do školy i školky voďte jen zdravé děti. Pedagogičtí pracovníci mají plné právo odmítnou přijmout děti s projevy infekčního onemocnění. V případě pochybností, zda se jedná o alergii nebo o projev infekce, paní doktorka dítě prohlédne a případně vydá potvrzení, že dítě je/není infekční.

Přebírání dětí září, říjen

Z důvodu školení slečny Zítkové bude některé dny během měsíců září a říjen při ranním přebírání dětí přítomna paní vychovatelka Jana Málková ze ZŠ.

Informativní schůzka před zahájením nového školního roku

Vážení rodiče,
ve čtvrtek 27. srpna 2020 od 17:00 hod. se bude konat v naší školce (budova OÚ – vstup od zelené branky) informativní schůzka před zahájením nového školního roku. Probereme vše potřebné, co se řeší při běžném zápisu do MŠ – seznámíme Vás s chodem mateřské školy, budete si moci prohlédnout nové prostory a zodpovíme Vaše případné dotazy.

Bc. Michaela Lišková

Děkujeme za podporu

TDIS logo
Skip to content
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace