Projekty, dotace

Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

Základní škola a Mateřská škola Kařez, příspěvková organizace poskytuje v letošním roce doučovaní žákům ohrožených školním neúspěchem jako následkem uzavření škol během pandemické situace. Finance na doučování jsou čerpány z Evropských fondů díky Národnímu plánu obnovy ve spolupráci s MŠMT.

Výzvy č. 02_18_063 ŠABLONY II.

OPVVV, VÝZVA Č. 02_18_063 PODPORA ŠKOL FORMOU PROJEKTŮ ZJEDNODUŠENÉHO VYKAZOVÁNÍ – ŠABLONY II.

Základní škola a Mateřská škola Kařez, příspěvková organizace je realizátorem projektu s názvem: ZŠ a MŠ Kařez – ŠABLONY II registrační číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0012738 v rámci Výzvy č. 02_18_063 ŠABLONY II., Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV).

Sablony-2.docx

OPVVV, VÝZVA Č. 02_20_080 PODPORA ŠKOL FORMOU PROJEKTŮ ZJEDNODUŠENÉHO VYKAZOVÁNÍ-ŠABLONY III.

Základní škola a Mateřská škola Kařez, okres Rokycany, příspěvková organizace je realizátorem projektu s názvem ZŠ a MŠ Kařez-ŠABLONY III., reg.č. CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0020763 v rámci Výzvy č. 02_20_080 ŠABLONY III., Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV).

Sablony-III.-web.docx

Mléko a ovoce do škol

Díky společnosti Laktea o. p. s. se naše škola zapojila do projektu Mléko do škol.

Žáci základní školy budou pravidelně zdarma dostávat mléko nebo neochucené mléčné výrobky a také ovoce nebo zeleninu od této společnosti.

DUM a Učební sady

V této části si můžete stáhnout digitální učební materiály pro hodiny anglického jazyka a výukové sady na finanční gramotnost.

3r-aj.zip   4r-aj.zip   5r-aj.zip   f2.zip   f1.zip

Ovlivňuje funkce