Zástup za pracovní neschopnost

Vážení rodiče,

po dobu pracovní neschopnosti paní učitelky Václavíkové vykonává její práci paní Veronika Zítková, která plně splňuje požadavky na kvalifikaci této pozice.

Alena Hybnerová

Do školky si vezmu

bačkůrky s pevnou patou – toto je požadavek ČŠI kvůli bezpečnosti dětí

pyžamo – děti, které budou po obědě odpočívat

věci na převlečení v případě nehody, polití se nebo zašpinění (náhradní ponožky, tričko, tepláky, spodní prádlo)

oblečení na ven a dovnitř do MŠ (děti se na ven převlékají)

pláštěnku a gumovky

plyšového kamaráda (pokud dítě chce)

sáček na přezůvky, nebo druhé přezůvky a zástěrku na vv (pouze předškoláci)

Žádáme rodiče, aby dětem označili oblečení, které budou mít v mateřské škole, předejdeme tak zbytečným nedorozuměním.

Omluvy nepřítomností dětí v MŠ

V souladu s organizačním řádem ŠJ žádáme rodiče o omlouvání nepřítomnosti dětí v MŠ nejpozději do 7:45 hodin dne, kdy dítě bude chybět. Pokud nebude do 7:45 hodin omluveno, bude mu první den nemoci účtován oběd, který si můžete v době od 11:00 do 11:20 vyzvednout do jídlonosičů. Pokud tak neučiníte, oběd propadá.

Platby

Školné je stanoveno ve výši 300,- za měsíc. Platba se provádí (po obdržení variabilního symbolu) na bankovní účet ZŠ a MŠ Kařez. Více informací v MŠ. Splatnost nejdéle vždy do 15. dne v měsíci. Školné neplatí předškoláci a děti s odloženou školní docházkou. Předškoláci neplatí školné (školní docházka je povinná).

Ostatní platby:

V průběhu roku vybíráme v hotovosti platby za divadlo, výlety, fotografie dětí.

Kroužky - pro předškoláky

Logohrátkyliché týdny pátek 12:30 – 13:15, předškoláci, 1. a 2. ročník; zdarma, M. Lišková

Ceny kroužků zde uvedené jsou za celý rok, splatné ve dvou částkách nebo najednou. První splátka (polovina) je v hotovosti do konce října. Kroužky začínají v říjnu.

Tvořivé dílny pro rodiče s dětmi – organizujeme několikrát do roka v odpoledních hodinách.

Ovlivňuje funkce
Vypnout