Kroužky

Hudební – pondělí 13:45 – 14:30, 800,-, lektorky Simona Marková a Šárka Kohoutová, cena 800,-

Čtenářský – úterý 12:55 – 13:40 lektorka Šárka Kohoutová, cena 800,-

Výtvarný – úterý 13:45 – 14:30 lektorky Míša Nejedlá a PhDr. Mgr. Lenka Čarnogurská, cena 1100,-

Deskové hry – středa 13:45- 14:30, lektorka Mgr. Ivana Boudová, cena 800,-

Podpory pátek 12:00 – 12:45, Jana Málková – pro žáky vybrané pedagogem

Uvedené ceny jsou za celý rok, můžete platit ve dvou splátkách nebo najednou na BÚ. Do zprávy pro příjemce uveďte příjmení žáka a název kroužku. Kroužky začínají v říjnu.

Nabídka kroužků od ZŠ Mýto

Krouzky-2021-22-MS-ZS-Holoubkov-a-Karez.xlsx