Petra Štillerová

učitelka MŠ ve třídě Berušek - jako zástup za MD

Vystudovala jsem ISŠŽ v Plzni obor Oděvnictví. Ve škole jsem připravovala každý rok módní přehlídky, kde jsem si vyzkoušela z čeho všeho lze šít. Na škole mě nejvíce oslovila výtvarná výchova a možnosti využití různých materiálů k tvoření.

Po návratu z Německa, kde jsem pět let žila s manželem a dcerou, jsem si doplnila vzdělání a absolvovala kurz Asistenta pedagoga na Vyšší odborné škole sociálně pedagogické a teologické v Praze. Dále jsem vystudovala obor Předškolní a mimoškolní pedagogika na škole v Praze.

Během pedagogické práce navštěvuji různé webináře a semináře a rozvíjím tak svoje znalosti, které mohu ve školce uplatnit. Práce s dětmi mě nesmírně baví a naplňuje. Mimo budovu školky jsem vášnivý chatař, ráda se toulám přírodou, šiji, čtu, maluji a jinak tvořím.

Od června 2023 pracuji na pozici učitelka v MŠ.