Mgr. Ivana Boudová

Ve školství pracuji již dvacet let. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni, obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ, a již osm let jsem ředitelkou nejen základní, ale i mateřské školy. Jako třídní učitelku mě trápily problémy některých žáků při vzdělávání. Tak jsem jako ředitelka vytvořila funkci asistenta pedagoga na naší škole, který žákům pomáhal při vyučování. Díky projektu máme k dispozici školní asistenty, jejichž pracovní náplň je především pomáhat žákům ohroženým školním neúspěchem. Podařilo se mi navázat spolupráci s německou organizací Coburger Kinder- und Jugendtheater a již sedmý rok, organizuji výměnné pobyty našich a německých dětí. S projekty mám mnohaleté zkušenosti. Absolvovala jsem manažerský kurz, spolupracuji s okolními školami, s společnostmi Tandem, Česko-německým fondem budoucnosti, Úřadem práce v Rokycanech a Policií ČR. 16 let jsem vedla turistický oddíl v Sokole Kařez.