Provoz ŠD

Vážení rodiče,

tímto bych Vás ráda informovala o fungování školní družiny pro školní rok 2021/2022.

Přihlášení a odhlášení žáků

V letošním roce budou přijímáni žáci 1.-3. třídy (4.třída v případě nenaplnění kapacity – budeme řešit individuálně) na základě písemně vyplněné přihlášky zákonného zástupce žáků. Na přihlášce prosím věnujte pozornost tomu, zda bude žák odcházet sám či nikoliv. V případě doprovodu je potřeba vyplnit jména a příjmení osob, se kterými bude žák ze ŠD odcházet. Odhlášení žáků ze školní družiny je možné pouze na základě písemné žádosti.

Přihlašování a odhlašování žáků je možné během celého školního roku.

O zařazení do školní družiny rozhoduje ředitelka školy.

Provoz ŠD

Ranní družina od 6:00-7:30 hod. bude probíhat v jedné ze tříd ZŠ.

Odpolední družina začíná v 11:25 a končí v 16:00 hod.

Vyzvedávání žáků ze ŠD

Žáky ze ŠD může vyzvednout pouze ten, kdo je uveden na přihlášce žáka. Prosím z důvodu řízené činnosti vyzvedávejte žáky pouze po obědě do 12:00 nebo od 14:30 v budově školy.

Co budou žáci do ŠD potřebovat:

• přezůvky
  • vhodné oblečení na pobyt venku
  • sáček s rezervním oblečením (ponožky, tepláky, triko)

Poplatek za ŠD

Poplatek za školní družinu činí 100Kč za měsíc. Platba bude probíhat dvakrát ročně převodem na bankovní účet.

1.platba září-prosinec 400,- splatné do 30.9.2021

2.platba leden-červen 600,- splatné do 30.1.2022

číslo účtu: 181 686 215/0300

do poznámky uveďte prosím družina + jméno žáka

Provoz školní družiny bude zahájen ve čtvrtek 2.9.2021

Bc. Kristýna Belšánová, DiS.