Plavání

Plavání v letošním roce začíná 6. 2. 2020 a probíhá každý čtvrtek. Na plavání odjíždíme po obědě v 11:20. Předpokládaný návrat z plavání je ve 14:30. Výuka bude po dobu plavání upravena.

Cena pro žáky 1., 2. a 5. ročníku je 900,-. Žáci 3. a 4. ročníku mají plavání v rámci výuky zdarma. Cena za dopravu bude stanovena pouze v případě, že škola neobdrží dotaci, o kterou jsme žádali (tento fakt nám bude znám až v průběhu února).

Žáci musí mít plavky – nikoli kraťasy, mýdlo, ručník, doporučujeme neklouzavé přezůvky k bazénu, lahvičku s pitím, hřeben.

Děti z MŠ budou platit 500,-