Pavla Zdvořáková – vedoucí školní jídelny

Zdena Plecitá – kuchařka

Adéla Voříšková – kuchařka

Telefon +420 602 544 211

Organizační řád pro školní jídelnu

• V ZŠ a MŠ každý strávník (nebo jeho zákonný zástupce) vyplní přihlášku ke stravování a domluví se rozvrh obědů a svačin.
  • Svačiny se podávají od 8:30 v základní škole, od 8:45 ve třídě MŠ – Berušky a od 9:00 ve třídě MŠ – Motýlci. Do tříd MŠ se jídlo dováží v gastronádobách. Děti jsou v doprovodu své učitelky. Tácky a skleničky odkládají na určené místo.
  • Výdej obědů pro ZŠ od 11:25 do 12:00
  • Výdej obědů pro MŠ od 11:30 ve třídě Berušek, od 11:45 ve třídě Motýlků.
  • Děti i žáci chodí v doprovodu paní učitelky a použité nádobí opět uklízejí na určené místo.
  • Odpolední svačina se podává pro MŠ i ZŠ od 14:30 do 14:45.
  • Odhlašování stravy pro ZŠ se provádí vždy předcházející den od 6:10 do 14:30.
  • Pro odhlášení v MŠ stačí týž den od 6:10 do 7:45.
  • Odhlášení lze provést telefonicky na čísle 602 544 211. V případě neodhlášení bude oběd propadat bez nároku na náhradu.
  • V případě návštěvy u lékaře (nevolnost) a první den nemoci si může strávník při neodhlášení vzít oběd do jídlonosičů. Od druhého dne nemoci nemá strávník nárok na stravu podle zákona 561/2004 Sb. Po dobu nemoci nemá strávník nárok na stravu podle zákona 561/2004 Sb.
  • Nezaplatí-li strávník stravné do 5. dne v měsíci, nedostane od 6. dne svačinu a oběd.
  • Stravné se platí vždy do 5. dne v měsíci, za měsíc předcházející. Výše stravného se určuje podle počtu odebraných jídel.
  • Platba se provádí přes bankovní účet 181 686 215/0300. Vždy je nutné uvést jméno dítěte a variabilní symbol, který strávník obdržel.

Podle vyhlášky 107/2005  Sb., o školním stravování jsou žáci rozděleni do věkových skupin:

1. skupina 7 - 10 let2. skupina 11 - 14 let
přesnídávka14,-14,-