Veronika Zítková

vychovatelka ŠD a školní asistent v MŠ

Do ZŠ a MŠ Kařez jsem nastoupila v září 2020 jako učitelka a školní asistentka v mateřské škole. Už odmala jsem měla kladný vztah k dětem a přála si s nimi jednou pracovat. Profesní dráha mě po maturitě zavála jiným směrem a po několika letech práce v jiném oboru, jsem se rozhodla pro změnu. Jít za svým snem, pracovat s dětmi. V roce 2020 jsem absolvovala kurz pro asistenty pedagoga a v současné době si doplňuji vzdělání studiem předškolní a mimoškolní pedagogiky. Práce s dětmi mě velice baví a naplňují mě jejich každodenní úspěchy a posuny. Jsem kreativní typ a snažím se tvořivost přenést i na děti. Líbí se mi práce s jakýmkoliv materiálem, proto hledám inspiraci doma i v přírodě. Abych se nadále rozvíjela, účastním se různých seminářů zaměřených na předškolní a mimoškolní vzdělávání. Práce s dětmi mě obohacuje o nové zážitky a zkušenosti a zároveň si přeji, aby byly děti v naší škole spokojené a přicházely každý den s úsměvem na tváři.