Irena Klánová

asistentka pedagoga

Mílí rodiče, dovolte mi, abych vám osobně napsala pár řádků. Vystudovala jsem střední odbornou školu, následně jsem absolvovala vzdělání na chůvu pro děti od narození do zahájení povinné školní docházky zakončené profesní zkouškou a jsem moc ráda, že tuto kvalifikaci mohu uplatnit pro vaše dvouleté poklady. Následně jsem pokračovala ve studiu a absolvovala jsem úspěšně kurz asistenta pedagoga. Mám zkušenosti jako profesionální chůva v jesličkách, ale také v domácím rodinném prostředí. Celý můj život jsou děti mojí velkou srdeční záležitostí. Jsem maminkou dvacetiletého syna, mám ráda hudbu, zpěv, tanec, přírodu a upřímnost k druhému člověku. Mým cílem jsou nejen vaše spokojené a usměvavé děti, ale i Vy, jejich rodiče. Jsem tu pro Vás a pro Vaše děti. Vždy do své práce dávám celé své srdce ❤️.