Anna Lišková

Milí rodiče, děkuji, že jste se rozhodli věnovat pár minut mé osobě. Jsem sportovně založená dívka, která vystudovala Střední pedagogickou školu, obor Předškolní a mimoškolní pedagogiky. V minulosti jsem pracovala jako osobní asistentka pedagoga v 1. třídě u dvou dětí s individuálními plány se specifickými požadavky. Poté jsem pracovala jako chůva u dětí předškolního a školního věku. V nejbližší době bych ráda doplnila své vzdělání studiem předškolní či speciální pedagogiky na VŠ. Svůj volný čas věnuji také svému synovci a neteři. Společně podnikáme výlety a různé sportovní aktivity. Držím certifikáty osobní fitness trenérky a výživové poradkyně.