Návrat žáků ZŠ

Vážení rodiče,

dle aktuálních informací se od 12. 4. vracíme k prezenční výuce žáků ZŠ a předškoláků.

Žáci základní školy budou chodit ve stejném režimu, jako tomu bylo v období před distanční výukou. Protože jsme malá škola, nemusí se naši žáci střídat v rotační výuce. Žáci musí mít při výuce zakrytá ústa a nos jednorázovou zdravotnickou rouškou.

Výuka žáků 1. ročníku začíná v 7:30.

Výuka žáků 2., 3. a 5. ročníku začíná v 8:00.

Dokud nepůjdou do školky mladší děti je v provozu družina od 6:00 do 15:00 (1. roč.) resp. 16:00 (2., 3., 5. ročník).

Žáci obou tříd jsou po celou dobu pobytu ve škole odděleni.

Na webu je již aktuální platný rozvrh.

Testování žáků:

Bude probíhat v sokolovně v pondělí a ve čtvrtek a také každý první den přítomnosti žáka ve škole při absenci v pondělí a ve čtvrtek. Testovat se budou žáci sami případně s asistencí rodiče. Prosím rodiče, aby počítali s tím, že budou muset s žákem počkat do výsledku testu. Počítejte cca s patnácti minutami. Budeme používat antigenní testy. Stěr se provádí v nose do hloubky cca 2 cm. Pokud nebudete chtít, aby se Vaše dítě testovalo, nemůže tento žák nastoupit do prezenční výuky a vzdělává se sám doma. Škola poskytne zadání domácí práce. Online distanční vzdělávání v tomto případě škola nezajišťuje! Testovat se nemusí pouze ti, kteří doloží, že v posledních 90 dnech měli pozitivní PCR covid test a od tohoto testu uplynula celá doba izolace.