Informace k provozu od 17. 5. 2021

Vážení rodiče,

od 17. 5. 2021 se ruší ministerské nařízení o zachovávání homogenity skupin. Díky tomu se opět mění provoz celého zařízení, naštěstí tentokrát k lepšímu. Věnujte prosím pozornost následujícím bodům.

Školka:

Provoz je neomezen, ráno a odpoledne sloučení se školní družinou.

Odpoledne jsou děti v horní třídě do cca 15:00.

Prosíme, vyzvedněte si svého potomka v horní třídě, v přízemí si zaťukejte na dveře proti poště a paní vychovatelka ho pustí přes třídu do šatny.

Základní škola:

Vstup do třídy 1. ročníku je umožněn od 7:15. Vstup do třídy 2. – 5. ročníku od 7:30. Výuka probíhá podle poslední platné verze rozvrhu.

Družina:

Ranní i odpolední provoz je ve spodní třídě OÚ. Družina odchází do sokolovny ráno v 7:15.

V době od 6:00 do 7:15 spojení se školkou, odpoledne v době od 15:30 – 16:00.

Družina nemá odpolední svačiny od školy.

Testování:

Žáci ZŠ v pondělí (v případě absence první den přítomnosti):

• bezprostředně po příchodu do družiny
  • v 7:10 – 1. ročník/7:40 zbylí žáci v tělocvičně (Ti, kteří nechodí do družiny.)