Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Bruslení

Bruslení žáků ZŠ a předškoláků bude v těchto termínech:

8. 10., 15. 10., 22. 10., 5. 11., 12. 11.

Bruslaři musí mít s sebou helmu (na lyže nebo na kolo), teplé rukavice (ideálně lyžařské, pletené palčáky se snadno promočí a dětem je zima), lahvičku s pitím (podepsanou), náhradní ponožky (z bruslí jsou ponožky často mokré a je potřeba se převléci do suchých), oteplovačky nebo nepromokavé kalhoty a kalhoty, do kterých se děti převléknou po bruslení. Protože padají a také zkoušejí pády, jsou po bruslení mokré a převléknutí kalhot i ponožek je nutností! Vše zabaleno v jednom zavazadle.

Menší děti a slabší bruslaři potřebují na sebe více vrstev, než děti, které již aktivně bruslí. Čepici pod helmu doporučujeme bavlněnou. Předem dětem nastavte zapínání helmy. Je jiné, než když je helma používána na kole bez čepice!

Předpokládaná cena 1000,-. Během bruslení je možno za paušální poplatek 200,- zapůjčit brusle. Prosím, sdělte nám předem velikost bruslí, pokud si je budete půjčovat. Rozvrh bude během bruslení částečně upraven.

Žáci 1. a 2. ročníku, kteří nebudou chodit bruslit budou mít tělocvik v úterý spolu s žáky 3., 4. a 5. ročníku.